Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Jeśli z p. Kijowskim to prawda to powinien on natychmiast  być natychmiast zatrzymany i aresztowany. Nie jestem sympatykiem J. Kaczyńskiego, ale niedopuszczalne jest grożenie komukolwiek śmiercią! Poza tym gdyby coś takiego miało miejsce to wcale to nie uspokoiło by to sytuacji, wręcz odwrotnie! Groziłoby to wybuchem wojny domowej! A p. Kijowski jeśli to faktycznie jego wpis to zwykły wojujący lewak o poglądach jak widać zbliżonych do niemieckich lewicowych terrorystów z lat 70-tych...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli z p. Kijowskim to prawda to powinien on natychmiast  być natychmiast zatrzymany i aresztowany. Nie jestem sympatykiem J. Kaczyńskiego, ale niedopuszczalne jest grożenie komukolwiek śmiercią! Poza tym gdyby coś takiego miało miejsce to wcale to nie uspokoiło by to sytuacji, wręcz odwrotnie! Groziłoby to wybuchem wojny domowej! A p. Kijowski jeśli to faktycznie jego wpis to zwykły wojujący lewak o poglądach jak widać zbliżonych do niemieckich lewicowych terrorystów z lat 70-tych...
Proszę zapoznać się ze sprawą na stronie KODu. Pan Konto Kijowskiego zostało przejęte przez hakerów. Fałszywka jest tak oczywista, że szkoda ją komentować. Na ubolewanie zasługują jedynie metody stosowane przez przeciwników KODu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Adam, daj już spokój... Naprawdę wierzysz, że konto Kijowskiego zostało "zhakowane"? Pic na wodę, fotomontaż. Nie wiem kto ci płaci, ale Judasz też się sprzedał i może wiesz jak skończył.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Komitet Obrony "swoich"D..p
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brońmy demokracji póki jeszcze możemy, spotkajmy się na Placu litewskim w sobotę 12.12 o godz. 12,00. Pokażmy, że zależy nam na Demokratycznej Ojczyźnie. Nie przychodząc, zgadzamy się na przejmowanie władzy w Polsce przez pana prezesa. Do zobaczenia w sobotę.
  Mam nadzieję, że Prezes w spokoju będzie mógł przeprowadzić reformy, który przywrócą Polakom godność i dumę z kraju, z którego się wywodzą. Popierając KOD pokazujesz, że nie zależy Ci na silnej Ojczyźnie, a jedynie na pobłażliwym i łaskawym tolerowaniu Polski przez "Zachód".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Inicjatorem KOD w kraju jest PETRU jeden ze złodziei Balcerowicza. Dziwi mnie, że młodzi ludzie nie mają własnych poglądów i ulegają namowom cwaniaków . Balcerowicz za to co zrobił powinien być ścięty,albo potraktowany tak jak Caucescu w Rumunii.Złodzieje okradli cały Naród Polski, a teraz kiedy jest nowy pezydent to im drżą gacie ,że wszystko zostanie pokazane:od Wałęsy,Kwaśniewskiego do Komorowskiego.Drżą im gacie ,bo może być ujawniona prawda smoleńska i stąd całe larum o demokrację.Nie ma co się o nią martwić,gorzej nie będzie,tylko twórcy Japonii ,Irlandii i innych cudów oddadzą trochę kasy na cele społeczne i zasilą areszty?!
Guest powiedz lepiej kto cie nasłał,wypisujesz takie bzdury że aż żal czytac takie wypociny,piszesz że nie głosowałeś na pis ale twoja retoryka temu przeczy.Przypomnę ci tylko że gdyby nie LECH WAŁĘSA i Solidarność to nie było by zmian i demokracji,żyli byśmy jak w chinach albo koreii północnej.O jakiej prawdzie ty piszesz że będzie ujawniona prawdzie według pis i macierewicza? ja tą prawdę już poznałem dużo wcześniej.Nie jestem żadnym politykiem tylko zwykłym spawaczem i to co robi pis i twój prezydent wcale mi się nie podoba.Nie może być tak że wobec prawa są równi i równiejsi bo sa kumplami dudy lub kaczyńskiego.Po co im zmiana konstytucji skoro ta jest dobra i głosowało za nia 70% Polaków? tak samo jak za przystąpieniem do UE której teraz flagę nazywa się szmatą ale łapę po dotacje łatwo wyciągnąć przypomnę ci jeszcze że to LECH WAŁĘSA I ALEKSANDER KWAŚNIEWSKI wprowadzali nas do UE i gdyby nie to wpieprzał byś ziemniaki na surowo bo Polska była juz bankrutem .Więc trochę szacunku do historii.KOD powstał po to aby te wartości bronić i nie jest żadna partią polityczną dlatego przyłączyłem się bo zawłaszczanie państwa przez jedną partię to już nie jest demokracja to tak jak pzpr.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Adam, daj już spokój... Naprawdę wierzysz, że konto Kijowskiego zostało "zhakowane"? Pic na wodę, fotomontaż. Nie wiem kto ci płaci, ale Judasz też się sprzedał i może wiesz jak skończył.
Tu nie trzeba wielkiej wiary, wystarczy poczytać posty Kijowskiego. Na grupie KOD administratorzy usuwają jako niezgodne z regulaminem wszystkie posty atakujące imiennie PiS i pana prezesa. Można pisać tylko o konkretnych przykładach łamania demokracji. Oczywiście możecie mnie anonimowo obrażać, nic na to nie poradzę. Ale rodzę o tym wspomnieć swojemu spowiednikowi przy okazji zbliżającej się spowiedzi wielekanocnej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brońmy demokracji póki jeszcze możemy, spotkajmy się na Placu litewskim w sobotę 12.12 o godz. 12,00. Pokażmy, że zależy nam na Demokratycznej Ojczyźnie. Nie przychodząc, zgadzamy się na przejmowanie władzy w Polsce przez pana prezesa. Do zobaczenia w sobotę.
będę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lech Wałęsa to TW Bolek, który cały czas chodził na pasku moskiewskim. Przywódcy Solidarnosci to Andrzej Gwiazda i Anna Walentynowicz a nie żaden Wałęsa, który zniszczył swoją teczkę za czasów prezydentury. Nie podawaj się za robotnika chłystku, bo nim na 100% nie jesteś. Każdy kto był wtedy robotnikiem i działał w Solidarności wie co się stało z Solidarnością i jak ją zniszczono w latach 80. Nie nazywajcie się obrońcami demokracji dranie, bo jesteście zwykłymi obrońcami własnych dup, pasujecie do PRON albo ZBOWID.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brońmy demokracji póki jeszcze możemy, spotkajmy się na Placu litewskim w sobotę 12.12 o godz. 12,00. Pokażmy, że zależy nam na Demokratycznej Ojczyźnie. Nie przychodząc, zgadzamy się na przejmowanie władzy w Polsce przez pana prezesa. Do zobaczenia w sobotę.
  czy nie zauwazyles debilu,ze PiS wygral w demokratycznych wyborach ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak to kto płaci? Petru im płaci? https://www.youtube.com/watch?v=2Ocy6pYKkDg
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dalej towarzysze do boju, czerwony sztandar niech wam powiewa, Leinin i Stalin z wami. Czerwonym ś.winom nigdy nie dość, zawsze tylko do koryta lezą, jak ich odstawili to wielki kwik !!!!!!!!!!!!
A najlepsze, że te towarzysze będą się darły - "precz z komuną"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dużo płaci Petru? Ile można dostać za dniówkę gardłowania jako KOD? https://www.youtube.com/watch?v=3WCE1WJ2mqM
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Guest powiedz lepiej kto cie nasłał,wypisujesz takie bzdury że aż żal czytac takie wypociny,piszesz że nie głosowałeś na pis ale twoja retoryka temu przeczy.Przypomnę ci tylko że gdyby nie LECH WAŁĘSA i Solidarność to nie było by zmian i demokracji,żyli byśmy jak w chinach albo koreii północnej.O jakiej prawdzie ty piszesz że będzie ujawniona prawdzie według pis i macierewicza? ja tą prawdę już poznałem dużo wcześniej.Nie jestem żadnym politykiem tylko zwykłym spawaczem i to co robi pis i twój prezydent wcale mi się nie podoba.Nie może być tak że wobec prawa są równi i równiejsi bo sa kumplami dudy lub kaczyńskiego.Po co im zmiana konstytucji skoro ta jest dobra i głosowało za nia 70% Polaków? tak samo jak za przystąpieniem do UE której teraz flagę nazywa się szmatą ale łapę po dotacje łatwo wyciągnąć przypomnę ci jeszcze że to LECH WAŁĘSA I ALEKSANDER KWAŚNIEWSKI wprowadzali nas do UE i gdyby nie to wpieprzał byś ziemniaki na surowo bo Polska była juz bankrutem .Więc trochę szacunku do historii.KOD powstał po to aby te wartości bronić i nie jest żadna partią polityczną dlatego przyłączyłem się bo zawłaszczanie państwa przez jedną partię to już nie jest demokracja to tak jak pzpr.
  Albo jesteś głupszy niż przewiduje ustawa zasadnicza, albo wypisuejsz te bzdury z premedytacją. Tacy pożyteczni idioci jak Ty czy Adam (chyba żeście panowie ta sama osoba) szkodzą Polsce. Pytanie, czy ktoś wam za to płaci, czy tylko pro publico bono, żeby zgnieść Polskę autonomiczną, silną gospodarczo, przyjazną swoim obywatelom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mi ta organizacja wygląda na Komitet Obrony Platformy. 
Powinno być Społeczny Zjednoczony Komitet Obrony Platformy czyli SZKOP
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mi ta organizacja wygląda na Komitet Obrony Platformy. 
Powinno być Społeczny Zjednoczony Komitet Obrony Platformy czyli SZKOP
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tu nie trzeba wielkiej wiary, wystarczy poczytać posty Kijowskiego. Na grupie KOD administratorzy usuwają jako niezgodne z regulaminem wszystkie posty atakujące imiennie PiS i pana prezesa. Można pisać tylko o konkretnych przykładach łamania demokracji. Oczywiście możecie mnie anonimowo obrażać, nic na to nie poradzę. Ale rodzę o tym wspomnieć swojemu spowiednikowi przy okazji zbliżającej się spowiedzi wielekanocnej.
  Dzisiaj w moim ogródku wylądowało UFO. Dasz wiarę?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja tam chcę żeby kaczor przejął władzę i nawet rozpieprzył ten trybunał dziadygów gdzie co drugi był w PZPR. Na PiS nie głosowałem ale jak widzę jak się wziął za tą hołotę to zaczynam popierać :) Zgraja zaślinionych dziadygów z czerwoną legitymacją w szufladzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brońmy demokracji póki jeszcze możemy, spotkajmy się na Placu litewskim w sobotę 12.12 o godz. 12,00. Pokażmy, że zależy nam na Demokratycznej Ojczyźnie. Nie przychodząc, zgadzamy się na przejmowanie władzy w Polsce przez pana prezesa. Do zobaczenia w sobotę.
   Pan Prezes wygrał wybory, więc ma prawo przejąć władzę. To jest właśnie demokratyczne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Operacja oderwania ryja od koryta po ośmiu latach jest bardzo bolesna! W Polsce nie ma demokracji, nie było jej i nie będzie, mafia która rządzi tym krajem wmawia swoim obywatelom, że żyją w państwie prawa, co jest totalną bzdurą (kolacyjki u Sowy i ...). Więc młodzież która działa w KOD została przez tę mafię podpuszczona do obrony czegoś czego nie ma, a w chaosie który trwa można się jeszcze nieźle nachapać.......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 5 z 9

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...